• بله، شما می‌توانید طرح دلخواه خود را برای بافت به ما سفارش دهید. یا اینکه یکی از محصولات فرش گیفت‌ موجود در سایت را برای خود شخصی‌سازی کنید. مثلا لوگو خود را پایین یک کار اضافه کنید یا ابعاد کار را متناسب با سلیقه خودتان تغییر دهید، یا رنگ قاب و از این جنس تغییرات. خلاصه فرش گیفت، همه جوره آماده است تا متناسب با سلیقه و نیاز شما طراحی و بافته شود تا شما حس بهتری از زندگی را، با فرش گیفت تجربه کنید.
  • تکنولوژی فرش گیفت به هیچ وجه از چاپ متعارف روی فرش نیست. بلکه فرش گیفت مثل یک فرش دستبافت یا ماشینی از اول بافته می‌شود و طراحی می‌شود برای بافته شدن و قاب شدن و هدیه دادن. طراحان فرش گیفت دل‌شان نمی‌آید این طرح‌های پر قصه را برای زیرپا انداختن طراحی کنند.
  • خیر، بارها برای ما پیش آمده است که کارشناسان حوزه فرش، برخی طرح‌های ماشینی فرش گیفت را دیده‌اند و آن را دستبافت تشخیص داده‌اند، این به علت کیفیت بافت و جنس و ظرافت محصولات فرش گیفت است. اما تمام محصولات فرش گیفت دستبافت نیست، و در حال حاضر بیشتر آنها ماشینی بافته می‌شود. اگر روی دستبافت بودن محصولات تاکید دارید، می‌توانید آن را در بخش سفارش محصول اختصاصی سفارش دهید.
  • بله در بخش «هدیه فرش گیفت به دیگران» می توانید یک فرش گیفت به دیگران هدیه کنید تا با نام خودتان به آدرس آنها ارسال شود. علاوه بر این می‌توانید درخواست کادوشدن فرش گیفت های انتخابی خود را بدهید. در انتخاب کاغذ کادو هم دستتان باز است. برای هدیه به آن‌ها که دوستشان دارید، دغدغه‌ای نداشته باشید، کافیست فقط عشق خرج کنید و بقیه کارها را به فرش گیفت بسپارید.
  • هر فرش گیفت یک بارکد اصالت اثر دارد، با اسکن آن بارکد به سایت فرش گیفت وصل می‌شوید و می‌توانید از اصالت اثر اطمینان حاصل کنید. علاوه بر اصالت اثر، تاریخ بافت، نام بافنده، ابعاد و مشخصات فنی اثر برای شما نمایش داده خواهد شد.
  • بله، یکی از مشتریان پروپاقرص و همیشگی فرش گیفت سازمان‌ها و ارگان‌ها بوده‌اند. چرا که فرش گیفت ویژگی‌هایی دارد که بسیار متناسب با هدیه سازمانی است. از جمله، قیمت مناسب، وزن مناسب، زیبایی، تنوع طرح، تنوع ابعاد و تنوع قیمت متناسب با نیاز سازمان، دارا بودن محصولات مناسبتی برای ارگان‌ها و ادارات، مثل مناسبت‌های مذهبی (محرم، اربعین، غدیر، اهل بیت و…) تا موضوعات عمومی، ادبی و عاشقانه.
  • تیم طراحی فرش گیفت به نوعی به روش جمع‌سپاری مدیریت می‌شود. طراحانی که روزهایی طرح‌های زیبا و اصیل فرش می‌زدند و این طرح ها بافته می‌شد و زیر پای آدم‌ها خاک می‌خورد، این بار تصمیم گرفته‌اند طرح‌هایی از دل و با عشق بزنند، ولی اجازه ندهند فرهنگ اصیل مردمان ایران زمین زیرپا بیفتد. شاید اگر گوشه ای از فرهنگ و هنر ما قاب بشود و روی دیوار جلوی چشمان ما باشد، کمتر فراموش شود و بیشتر ماندگار.
  • بله، برای خیلی ها این کار را کرده‌ایم. هم می‌توانید خود لوگوی شرکت‌تان را برای بافت سفارش دهید، هم می‌توانید درخواست بدهید تا لوگوی شما را زیر یکی از محصولات موجود در سایت اضافه کنیم. این اضافه کردن لوگو هم می‌تواند به صورت بافت باشد، هم بصورت چاپ یا چسباندن یک ورق طلایی روی قاب.